Partner

Tréninky - utkání
HC PUK : T4you 3:3

Zápas skončil nerozhodně....

Dnes tým T4you "B" nastoupil proti zdatnému soupeři HC PUK, který pravidelně trénuje a hraje jako tým ve stálé sestavě.

Náš tým je vždy složen z jiných hráčů, kteří navštěvují naše tréninky a proto se klidně součástí týmu můžete stát i Vy.

Hráči T4you nastoupili ve třech útocích, dvou obranách a v zádech se dvěma kvalitními gólmany. Zápas byl od začátku ve slušném tempu. Za soupeřův tým nastoupili i mladší hráči, kteří ještě nedávno hráli hokej závodně.

Hráči se v této setavě potkali poprvé a tak utkání začalo náporem soupeře. Naši hráči si museli na sebe zvyknout a hlavně sehrát v ze začátku chaotickém střídání za hry. Do několika minut se hra vyrovnala a naši hráči nejen hru vyrovnali, ale hlavně první pětka si vynucovala převahu ve hře s velmi dobrými akcemi.

První gól však střelila až druhá pětka a hru jsme na góly srovnali na 1:1. Po několika pěkných akcích jsme se dostali i do vedení, ale soupeř do konce druhé třetiny také stačil vyrovnat. Výsledek po dvou třetinách 2:2.

Třetí třetina začala tlakem soupeře, který měl více sil a do poloviny poslední třetiny soupeř stav zápasu otočil z našeho pohledu na 2:3. Hráči T4you se však znovu obuli do soupeře a do konce utkání jsme stav srovnali na zaslouženou remízu 3:3.

Uznání však také patří brankářům a to na obou stranách, kteří své týmy často vytahovali z nejhoršího a plno šancí zůstalo na jejich chráničích.

A co závěrem? Děkuji chlapi za bojovný výkon. Zápas jsme odehráli v rychlém tempu a myslím, že občasné chyby jsme napravili svou bojovností a obětavými zákroky. Místy se nám podařilo založit velmi zajímavé akce a soupeřova brankáře jsme slušně zaměstnali. Bylo to první utkání "B" týmu a tak stále je toho hodně, co je třeba herně zlepšit.

Strávili jsme krásně předvánoční poledne a byla zase super nálada. Prostě paráda.