RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Tréninky - utkání
Jak jsme hráli v Detvě a jak vlastně bylo !!

Ahoj všem z T4you,

po šťastné zprávě od reprezentace našich nejmenších na turnaji v Liberci musím i nakonec vyřknout výborné zprávy od našich "nejstarších" repre hráčů T4you.

Od 26.-28.3.2010 se naši nejstarší rekreační hráči zúčastnili velmi prestižního mezinárodního turnaje ve slovenské Detvě u Zvolena. Turnaje se zúčastnili old boys týmy několika významných týmů ze Slovenska, Polska, Chorvatska a nás jako "reprezentantů" z Čech.

Už den před odjezdem jsme se setkali na posledním herním tréninku ve V. Popovicích. Tam jsme podali velmi rozpačitý výkon, ale hned poté v restauraci bylo jasné, že na turnaj pojede SUPER PARTA kluků. Dali jsme si večeři a vyrazili na noc luxusním autobusem vstříc hokejovému dobrodružství. 

Brzy ráno jsme dojeli na zimák do DETVY. Ubytovali se, mírně dospali, ale většina z nás už v 10.00 hod stála u ledu a s otevřenou pusou koukala na naše potencionální soupeře. Od začátku bylo jasné, že turnaje se účastní bývalí opravdoví hokejisté a my budeme muset hrát jako o život, abychom se jim vyrovnali.

Před prvním utkáním, kdy jsme byli hodně rozespalí, nám náš trenér Čumpes naordinoval hodně ostrou rozcvičku a do šatny jsme šli už slušně zahřátí. To se projevilo hned v počátku utkání, kdy nám byl soupeřem tým CHORVATSKA.  Do utkání jsme se vrhli jako lvi a to bylo jen dobře. Soupeř byl lepší na hokejce, bruslařsky a tak jsme měli hodně práce eliminovat jeho tlak na naší branku. Vše stálo hodně na našich brankařích. Podávali výborný a spolehlivý výkon a bylo jasné, že jen díky jim jsme schopni udržet začátek utkání. Bylo to velmi těžké a vyrovnané utkání. Soupeř nás sice přestřílel a však konec zápasu patřil nám. S velkou parádou jsme zvítězili 4:3 . Bylo splněno :)))

Odpoledne jsme nastoupili proti domácímu celku Old boys DETVA. Za soupeře nastoupilo hned několik hráčů zvučných jmen se zkušenostmi z nejvyšší soutěže ve Vítkovicích. Dokonce jeden z nich byl v hokejové repre 20-cítce spolu s Vl.Růžičkou. Všichni to byli hokejisté a podle výsledku z prvních utkání vysocí favorité. Hráli výborně na hokejce, měli rychlou kombinaci, ale všechno jejich snažení končilo na naší bojovnosti podpořené opět super výkony našich brankařů. V polovině utkání byl neuvěřitelný stav 1:2 pro T4you. Na začátku druhé poloviny hry došlo k vyrovnáni na 2:2. Bylo jasné, že se bude bojovat až do konce. Po naší hrubé chybě ve střídání za hry, soupeř rychlou přihrávkou vysunul hráče, který naší chybu bez zaváhání ztrestal. Konečný výsledek Detva : T4you 3-2 byl určitě obrovským překvapením. Také radost našich soupeřů byla velká. Netušili, že pro ně budeme takovým těžkým soupeřem.

Po prvním dnu jsme byli spokojeni a také dost unaveni. Zašli jsme na večeři, večerní pivko a po lehčí zábavě zalezli do peřin.

Druhý den dopoledne jsme nastoupili proti dalšímu velmi silnému soupeři. Byl to ostřílený tým OLD boys z MARTINA. Tohle byl soupeř s velkým "S". I když jsme bojovali, tak první půlku utkání jsme prohráli 1:6. V druhé půlce jsme nedokázali výsledek zvrátit, ale prohra s takovým týmem 1:9 bylo úspěchem. No, kdyby jsme soupeře porazili, tak by ve skupině rozhodovalo pouze skóre a my měli dvě výhry jako naši velcí soupeři. Nakonec jsme skončili ve skupině jako třetí.

Pořadí ve skupině nám přihrálo reprezentační výběr OLD Boys POLSKA. Byl to soupeř, který skončil ve druhé skupině na posledním 4.místě za hodně silnými soupeři včele s týmem z RUSKA. 

S týmem Polska jsme začali hrát až kolem 20.00 hod večer a jednalo se hodně těžké utkání, kdy si soupeři nedarovali ani píď ledu. Hodně se bruslilo a hrálo rychle. Naštěstí byl soupeř méně disciplovaný a docházelo k častějšímu vylučování. Ale byla to bitva!! Zápas se změnil pomalu ve finále NHL:))) Docházelo i ke strkanicím, ale naši hráči hráli pod trvdým vedením trenéra s velkou disciplínou. Vše jsme zvládli a s velkým sebezapřením dovedli do vítězného konce. Obrovská  radost, výhra a velikánský důvod nejít spát a slavit druhou výhru až do nedělního rána. Prostě super!! Velké vítězství pro T4you s konečným výsledkem 5:4.

Oslava přišla pod taktovkou organizátorů z DETVY v místním baru na zimáku a naše eura tekly proudem. Nebyla lepší chvíle a důvod na oslavu v tomto roce, než ze soboty na neděli a bylo výborně. Přesně tohle k akcím našeho týmu patří. Výborná parta kluků, co se skoro neznají a legrace až do rána !! V pět hodin ráno bylo rozhodnuto....turnaj pro nás skončil už včera:)))

Nedělní dohra o umístění s týmem Old Boys RINO byla sehrána se ctí k týmu T4you a k našemu soupeři. Snažili jsme se, ale bylo to už nad naše síly. Dokázali jsme ještě v půlce utkání snížit stav na 2:3, ale potom nám dal soupeř poslední úder tří slepených gólů a my prohráli 2:6. Prohráli jsme, ale úsměvem a radostí jsme nešetřili. Turnaj byl u konce a my jsme určitě obstáli. Překvapili jsme nejen sami sebe, ale určitě všechny soupeře a to nejen hrou, ale organizací, vystupováním a celkovou náladou družstva.

Turnaj a celková akce byla určitě zážitkem pro všechny z nás.  

Jestli přijde pozvání na další ročník, jsem optimistou a věřím, že znova vyjedem. Děkuji všem za velmi dobrý výkon na ledě. Byli jsme opravdový tým!!

Čumpes a tým T4you. 

 Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
květen 2020 »
PUSČPSN
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Časový rozpis pro 25.05.2020
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Ondřej Zeman detail
Václav Pazdernik detail
Pavel Simer detail
Egor Kostenko detail
Dominik Samec detail
Krystof Novak detail
Robert Volenec detail
Jan Kysilka detail
Ilya Morenko detail
Vojtěch Šika detail
Počet hráčů celkem: 1660