RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Tréninky - utkání
Úvod k T4you - trenink4you

Vážení rodiče malých hokejistů,

 

určitě se každému z Vás už jako fandům ledního hokeje někde v hlavně honí myšlenky o úspěchu vašeho malého hokejisty. Někdo má cíle nižší a je rád, když dítě sport miluje a netropí hlouposti na ulici, ale jsou mezi Vámi i tací, kteří si kladou cíle vyšší a chtějí pro své malé hokejisty vytvořit co nejlepší podmínky.


Víte, kolik času hokej zabere celé Vaší rodině, tak proč by nemohl zrovna Váš syn patřit mezi nejlepší.


Je dokázáno, že čím více něco umím, tak tím více mě to baví a chci být stále lepší. Být lepší znamená dřinu a častější trénink. Nesmí jít však o nekontrolovatelný proces, ale cíleně vedenou práci, kde se střídá tréninková zátěž s odpočinkem.


Poněvadž jsou mezi Vámi méně ekonomicky silní jedinci, kteří by si zaplatili trénink jen pro svého syna s vlastním trenérem a to nejméně dvakrát týdně, tak jsme pro Vás připravili projekt a organizaci soukromých tréninků.


Je nám jasné, že povinnosti a hlavně rozpis klubových tréninků vašeho syna jsou prvořadé a termíny zápasů a turnajů nejsou pravidelné. Proto i naše tréninky nebudou zcela v pravidelných časech.

Záměr pořádání našich tréninků vychází ze zájmu samotných hráčů se sebezdokonalovat v době větší tréninkové promlky mezi tréninky v klubu.

Tréninky mají speciální zaměření a tak si samotní hráči nebo rodiče hráčů mohou vybrat určitý trénink a z pohodlí domova se přihlásit a provést platbu přes internet. K tomu, aby se mohl hráč přihlásit na svůj vybraný trénink, musí provést nejdříve svojí registraci na www.trenink4you.cz a poté se přihlásit do systému a provést přihlášení na vybraný trénink.


Po přihlášení bude každý účastník dostávat informační emaily s nabídkou tréninků a další akcí na příští období.


Pokud najdete v nabídce tréninků pro vás časově a svým zaměřením zajímavý trénink, proveďte přihlášení na Vámi zvolený trénink.
Cena tréninku je vždy dána a hráč ji může ovlivnit, zlevnit pouze předkoupením většího počtu kreditů, které může čerpat dle svého uvážení.


Protože zaregistrovaných zájemců bude určitě více, než-li bude moci na dané tréninky přijít, je třeba provést přihlášení na daný trénink v co nejkratší době. V případě, že jste držitel kreditů a budete mít zájem o příští tréninky v nepřetržitém pořadí za sebou, proveďte konzultaci s trenérem. Ten provede přihlášení hráče již s předstihem, než-li se trénink uveřejní v informačním emailu.


Každý přihlášený hráč je povinen v případě plánované neúčasti provést svoje odhlášení z tréninku nejpozději 48 hod před zahájením. V případě, že je hráč držitelem kreditů a odhlášení neprovede včas, tak mu kredit na daný trénink propadá bez náhrady.


Mapa systému.
1.krok – registrace do družstva podle věku hráče / v případě lepších dovedností bude dítě zařazeno podle svých schopností později trenérem /
Po provedení registrace
- potvrzovací email na vaší adresu
- budeme Vám pravidelně zasílat informace o trénincích a plánovaných akcích
- budete si moci koupit libovolný počet kreditů na tréninky a tím si ponížit cenu za jednotlivý trénink


2.krok – přihlášení do systému tréninků / levá strana stránek / Po přihlášení budete moci libovolně pracovat se svým účtem a využívat našich služeb

3. krok – rezervace tréninku - provedete výběr určitého tréninku  ve Vámi zvolené věkové kategorii a provedete rezervaci tréninku. Pokud jste držitelem kreditů, dojde k automatickému odečtení z Vašeho účtu. Pokud kredity nemáte, dojde k výzvě k nákupu a zaplacení. Platbu budete moci zvolit v hotovosti nebo převodem. Po ověření Vaší platby vám kredity budou přičteny na účet


Pravidlem je, že přihlášený hráč je povinen se zúčastnit tréninku. Zrušení přihlášení na trénink musí provést hráč přes internet. V případě, že se hráč odhlásí z tréninku do 48 hod před začátkem tréninku, bude mu kredit vrácen. V případě provedení platby, budete moci svou platbu převést na jiné datum tréninku. Nedodržení těchto podmínek znamená propadnutí kreditu a platby.

Cena jednotlivého tréninku je většinou 350,- Kč
Cena zahrnuje - jednu tréninkovou jednotku pod vedením profi trenéra, zázemí stadiónu / šatna a sprcha / 10% sleva na nákup zboží ve sportovním obchodě 7 dní po tréninku.Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
červen 2020 »
PUSČPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Časový rozpis pro 01.06.2020
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Ondřej Zeman detail
Václav Pazdernik detail
Pavel Simer detail
Egor Kostenko detail
Dominik Samec detail
Krystof Novak detail
Robert Volenec detail
Jan Kysilka detail
Ilya Morenko detail
Vojtěch Šika detail
Počet hráčů celkem: 1660