RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Firemní akce
Firemní akce na ledě.

Vážení sportovní prátelé,

hledáte další náplň firemní akce, večírku a opravdovou zábavu, do které zapojíte větší počet vašich zaměstnanců? Hledáte něco jak pro pány tak pro dámy? Naše firemní akce slouží k posílení týmové spolupráce. Zaměstnanci se lépe poznají, prožíjí spolu aktivní hokejové utkání, které mohou svojí dovedností ovlivnit a zjistí, jak reagují jejich kolegové v úplně odlišné situaci než na které jsou zvyklí. 

  Připravíme pro vás utkání, soutěže a zajistíme vám zábavu na celý večer a třeba až do rána. Pro Váš večírek zajistíme vhodné prostory, catering a technické vybavení.  

 Zahrajte si opravdové utkání v hokejové výstroji

   Není nic, co bychom nezvládli. Stačí se sejít na informativní schůzce, vyměnit si svoje představy a požadavky. Na základě dohodnutých požadavků jsme schopni obratem vypracovat a to zcela zdarma projekt Vaší akce. Se vším Vám pomůžeme a to už od první chvíle. Zajistíme pro všechny hráče zapůjčení kvalitní hokejové výstroje, bruslí, hokejek atd. Hokejová výstroj je z 90% zcela nová a čistá. Sepíšeme si jen Vaše hráče, jejich výšky a váhy a vše podle jmenovitého seznamu připravíme do hokejových brašen. Tak má každý hráč pocit z maximální pozornosti. 

Nemáte ani představu, jak námi připravená akce vypadá, co vlastně jsme schopni zařídit?

Jsme tým profesionálů, kteří se věnují realizaci Vašich představ. Našimi zásadami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup. Naše akce jsou vhodné i pro více než 100 lidí, ale většinou ji připravujeme maximálně pro 50 - 60 aktivních hráčů.

  Jak si může kvalitně zahrát tolik lidí najednou?

Je to jednoduché a hlavně zábavnější. Vše je v organizaci na ledě, v které jako profesionálové máme zcela jasno.

Máme vyzkoušeno, že v těchto firemních "družstvech", které z vás vytvoříme, je jen málo lidí, kteří mají jakoukoliv zkušenost s ledním hokejem, hokejovou výstrojí a natož hrou.

 Všem poradíme a i předvedeme, jak se výstroj obléká. Není problém i výklad v několika cizích jazycích. / AJ,FR, NJ, IT / Pokud si nebudete moci vybrat nebo budete mít jiné přání,  rádi Vám poradíme a pomůžeme najít řešení. 

 Jakmile se sejde více než 50 hráčů je třeba přejít k odlišné organizaci utkání, než většina z vás zná z televizních přenosů.

Ledová plocha se pomocí speciálních mantinelů rozdělí na šířku na dvě menší hřiště a vytvoří se 4 družstva po 12 hráčích a jednom brankáři. Hraje se ve čtyřech, tedy 4 na 4 s brankáři na obou stranách. Každé družstvo má svého trenéra, který své družstvo vede, nabádá a podporuje k nejlepšímu výkonu. Tím, že se bruslí při hře na šířku, tak jsou hřiště menší, dochází více ke kontaktu s pukem, střetům a tím i k většímu hernímu náboji. 

 Samotnému utkání, předchází lehký trénink a rozbruslení, které jsme zase schopni zorganizovat v několika cizích jazycích. Poradíme s opravdovými bruslařskými dovednostmi. 

 Myslíte si, že to není akce pro Vaše kolegyně?

 Tak to je tedy obrovský omyl !! Právě ženy, kdy jsou většinou družstva namíchány, jsou na bruslích obratnější a mají opravdu velkou chuť do hry. Z naší poslední akce, dokonce ženské družstvo porazilo družstvo mužů a to zcela JEDNOZNAČNĚ !

V průběhu akce probíhají různé zábavné soutěže, testy a vše moderuje profesionální moderátor. Vítanou podívanou a to hlavně pro muže, jsou určitě roztleskávačky, které dotvářejí celkovou výbornou atmosféru.  

Na akci je samozřejmě přítomen profesionání fotograf a pokud si budete přát vytvořit z akce DVD, tak zajistíme i kameramana. Samozřejmostí je service-man, který odstraňuje případné potíže s výstrojí, holemi i bruslemi.

Během celého utkání je připraveno lehké občerstvení s pitným réžimem a to jak v šatně, tak přímo u ledové plochy. 

Jako památku na akci si většina zákazníků objednává přímo výrobu firemních dresů, na kterých má každý z hráčů své jméno.



Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
červen 2020 »
PUSČPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Časový rozpis pro 01.06.2020
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Ondřej Zeman detail
Václav Pazdernik detail
Pavel Simer detail
Egor Kostenko detail
Dominik Samec detail
Krystof Novak detail
Robert Volenec detail
Jan Kysilka detail
Ilya Morenko detail
Vojtěch Šika detail
Počet hráčů celkem: 1660