RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
Ve čtvrtek se otevírá nová tréninková hala HTC Praha - přihlašte se na první tréninky.

Ahoj všem z T4you,

ve čtvrtek se pro všechny hokejisty otevře nová tréninková hala OFF-ICE v Praze. Hala je moderně vybavená s obrovským prostorem pro kvalitní trénink.

Halu najdete na perfektní adrese v Praha 10-Strašnice, ulice Služeb 3 a jen 250 m od konečné stanice metra DEPO HOSTIVAŘ na trase metra A.

Hala je dobře dostupná od ZS Slavia Praha / 2 stanice metrem Strašnická - Skalka - DEPO HOSTIVAŘ / a také je v blízkosti od nového zimního stadiónu ICERING PADOK.

Otevírací doba HTC zatím není pevně stanovena, ale předpokládá se provoz každý den od 7-22 hod, dle potřeby hráčů.

Tréninkové centrum začíná jednat o spolupráci s týmem HC Slavia Praha a nově vznikajícím týmem ICERING PADOK. Vedení HTC oslovilo do tréninku v hale trenéry z HC Kobra Praha, HC Letci Letňany...a další. Hala je otevřena nejen pro samotné hráče, ale i pro jejich trenéry. Zájmem je podpořit český hokej, práci trenérů a vyvolat mezi nimi vzájemnou spolupráci.

Co je to trénink OFF-ICE a proč se mu věnovat?

Trénink OFF-ICE se do Evropy přenesl z Kanady, kde se tomuto tréninku věnují již několik let. My nyní jen obdivujeme herní dovednosti zámořských hokejistů a viditelné rozdíly ve výkonnosti samotných hráčů. Dnes se tímto způsobem trénuje po celém hokejovém světě a podobná centra najdeme nejen v Kanadě, USA, Slovensku, Švédsku, Finsku Rusku, ale dnes i v Číně.

Trénink OFF-ICE uceluje všestranou přípravu hokejisty. Především řeší jeho herní činnosti jednotlivce, rychlostní a silovou připravenost a výbušnost. Při výchově hráče se na začátku pracuje na rytmice pohybu, celkové koordinaci těla, zesílení core rovnováhy. Potom se přidává výbušnost, obratnost a rychlost reakce a pohybu. Přichází samotná hokejová příprava s hokejkou. Pracuje se s nejmodernějšími tréninkovými pomůckami na perfekní stickhandligkové ploše CCM. Hráči zdokonalují celkovou koordinaci těla a práci rukou spolu s hokejkou a kotoučem. Trénuje se na zdokonalení střelby. K tomu jsou předurčeny střelécké zóny, kde se pracuje na zdokonalení techniky střelby. 

V HTC je možnost trénovat vše i přímo v hokejových bruslích. Ledovou plochu zde nahrazuje nejmodernější  polymerová plocha ze Švýcarska od firmy GLICE.  Plocha má výbornou skluznost a netupí brusle. Po zahřátí nožů se hráč pohybuje po ploše jako po ledě. Plocha není určena pro trénink bruslení, ale předně pro trénink stickhandlingu, techniky přihrávky a samotné střelby.

Co je to SKATEMILL?

Nejmodernějším prvkem tréninkové haly HTC je specální trenažér bruslení tvz. skatemill. Tento trenařér je vhodný i pro dětské hráče, ale je třeba, aby měli minimálně dva roky zvládnuté bruslařské dovednosti na ledě. Trenažér je doporučován od 8 let, až po dospělé profesionální hráče. 

Trénink na skatemillu za pomoci kvalitně vyškoleného trenéra a technologie, pomáhá prodloužit a vylešit kvalitu hokejového odrazu a skluzu. Hráč se naučí správné držení těžiště a pevnost přímého pohybu bruslení. Bruslení se hned po několika tréninkových hodinách stává efektivnější. Na trenažéru se pracuje i s kotoučem. Je spousta hokejových cvičení, kdy hráč během bruslení na trenažéru nejen bruslí, pracuje s kotoučem, přihrává si s trenéry, ale musí i střílet. Příslušenství skatemillu umožňuje trénink k vylepšení periférního vidění. Speciální branka u trenažéru vyhodnocuje úspěšnost střelby a radar hráči změří rychlost střely. Na skatemillu se pracuje i kondičně. Díky možnosti náklonu trenažéru lze efektivně trénovat sílu odrazu a výbušnou sílu.

Trénink v HTC hale ucelujeme spoluprace s tréninkovým partnerem HDC Slovakia a centrem HDTS v Bratislavě.

HDC systém tréninkové hokejové přípravy ovlivnil zlatý úspěch dvou hráčů týmu Ruska /Bogdan Kiselevič a Nikolaj Prochorkin/ na letošní olympiádě v Jižní Korei. Jejich tříletá předsezónní příprava OFF-ICE v HDTS Slovakia stojí z velké části za jejich úspěchem.

Máme nyní v Praze opravdu krásnou a moderní halu OFF-ICE a MY zveme všechny hráče na kvalitní trénink. Tréninky najdete V záložce HTC PRAHA.

HTC PRAHAVyhledávání
Rozpis ledové plochy
prosinec 2018 »
PUSČPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Časový rozpis pro 16.12.2018
od do co
19:30 20:45 Hobby dospělí (Místo-ZS Slavia Praha-speciální trénink pro hobby hráče, bruslařská průprava, herní cvičení a střelba, hra - hokejíček) » přihlásit se na trénink)
» přihlásit se na trénink
20:45 21:00 Úprava ledu
19:30 20:45 Hráči od 9-12 let (Místo-ZS Slavia- Kvalitní trénink pro kluky od 2010-2002, bruslařská průprava, herní cvičení se střelbou, hra.))
» přihlásit se na trénink
20:45 21:00 Úprava ledu


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Tomáš Pejša detail
Pavel Procházka detail
Kryštof Hladký detail
Miroslav Dvořák detail
Dušan Frák detail
Dominik Maňas detail
Pavel martinu detail
Martin Ruzicka detail
Goša Gottwald detail
Miriama Matyašovská detail
Počet hráčů celkem: 1591