RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Soupiska hráčů - Hráči od 6-8 let
Jméno Město Ročník
Jakub Iltis Praha 9 2008
Matěj Chramosta Praha 2007
Jakub Štancl Čisovice 2005
Tomáš Bohata Černošice 2003
Lukáš Hrouda Praha 5 2005
Tomáš Mareček Praha 10 2001
Jakub Sýkora Praha 10-Hájek 2002
Zuzana Černá Praha 2002
Matyáš Zíma Praha 22 -Uhříněves 2002
Tomáš Routa Praha 4 2005
David Štefanuk Praha 9 2009
Mathias Musil Praha 2002
Jan Urych Praha 10 2002
Petr Brož Žďár nad Sázavou 2002
Maxim Kubánek Praha 5 2002
Maxim Havrda Všestary 2001
Ivan Melnikov Praha 2010
Matouš Tyrychtr Hostivice 2008
Adam Jaroš Praha 6 2009
Matěj Zouplna Praha 10 2002
Jakub Vojta PRAHA 2003
Filip Patzelt Praha 2002
Denis Borek Praha 2 2001
Matěj Kolařík Praha 2002
Matěj Tabášek Mukařov 2001
Oto Theimer Dolní Břežany 2003
Jiří Mezera Čerčany 2003
Tomáš Klapka Praha 10 2001
Kryštof Capoušek Praha 10 2003
Martin Lukeš Praha 10 2003
Jakub Svoboda Praha 2003
František Hodek Velké Popovice 2008
Tomáš Kříž Poděbrady 2002
Stanislav Tichý Praha 10 2003
Tomáš Urban Velké Přílepy 2002
Šimon Rulc Praha 10 2003
Aleš Racek Praha 10 2002
Jakub Brabenec Mnisek pod Brdy 2001
Daniel Pražan Velký Újezd 2001
Alexandra Marinovová Poříčí nad Sázavou 2002
Martin Čermák Praha 2002
Artem Ustyantsev Praha 4 2002
František Leško Praha 6 - Řepy 2002
Vojtěch Bednarčík Úvaly 2004
Vojta Vlk Senohraby 2007
Jan Ekrt Louny 2004
Václav Hynek Louny 2003
František Konopásek Dobřichovice 2002
Martin Licek Struhařov (Praha-východ) 2005
Petr Fitz Praha 3 2003
Lukáš Čiko Sedlčany 2002
Dominik Němeček Praha 2002
Antonín Konopásek Dobřichovice 2003
Martin Kulhánek Praha 2002
Jakub Janda Praha 10 2002
Adam Čapka Praha 10 2002
Petr Labuzík Praha 2007
Janek Tichý Praha 10 2005
Adam Vodehnal Praha 3 2004
Petr Hlína Praha - východ 2004
Albert Habr Praha 20.8. 2012
Mikhail Doroshko Praha 2005
Marek Procházka Praha 10 2011
Dominik PETR Stará Boleslav 2002
Jan Strnad Černošice 2002
Matyáš Bechný Jílové u Prahy 2003
Andrej Vlach Říčany 2004
Jakub Hrdlička Bystřice 2004
Matěj Kvasnička Lety u Dobřichovic 2003
Jiří Sůsa Sedlčany 2002
Denisa Habartová Sedlčany 2003
Tomáš Potoček Řevnice 2003
Jakub Střeštík Praha 2001
Matyas Vlcek Praha - Vrsovice 2004
Filip Průcha Praha 2004
Filip Bečvařík Praha 8 2004
Nicolas Hanslik Praha 4 2004
Adam Bareš louny 2004
Vašek Kučera Vestec 2002
Jakub Hofmann Praha 4 2003
Šimon Krutina Cheb 2002
Oliver Samson Ricany 2005
Michal Häusler Kolín 2003
Ondřej Hodic Praha 5 - Zbraslav 2005
Maxim Brummel Praha 6 2003
Matyáš Tichý Říčany 2005
Tomáš Kadleček Praha 10 2005
Ondřej Kašpar Louny 2003
Ondřej Pavlíček Husinec-Řež 2007
Adrien Štrunc Praha 4 2008
Mikuláš Wajtr Praha 9 2006
Ivan Volodin Praha 2008
Michal Klimo Praha 2002
jiri reichmann praha 9 2002
Tobiáš Jelínek Praha 10 2003
Josef Toms Praha 2003
Oldřich Kubík Praha 7 2010
Ondřej Novotný Říčany u Prahy 2010
Jan Brabec Čerčany 2008
Kostja Andreev Praha 5 2004
václav valenta stříbrná skalice 2005
Maxim Zholudev přibram 2003
Erik Budaev Praha 2011
Matyáš Tomek Louňovice 2005
Matyáš Brzybohatý Sázava 2003
Filip Šmidoch Světice 2005
Alexander Beckmann Říčany 2004
Dominik Tregler Ricany - Strasin 2004
Honza Kozák Libeř, Dolní Břežany 2005
Alex Rajtr Kostelec nad Č.L. 2002
Nikita Grents Jesenice u Prahy 2005
Petr Horáček Praha - východ 2003
Martin /Adam Pospíšilovi Mnichovice 2004/2008
Tomáš Florián Praha 2005
Katerina Dvorakova Benesov 2003
Daniel Kříženecký Praha 10 2005
Nazar Sudenko Jesenice 2006
Petr Hájek Praha 2006
Simona Eisenreichová Praha 4 2005
Eliáš Rosenbaum Praha 10 2005
Tonda Fairaisl Praha 2007
Petr a Pavel Jelínkovi Praha 9 2005
Benjamin Pesek Praha 10 2004
Vojtěch Roule Praha 10 2005
Jiří Šícha Mělník 2004
Martin Datel Vysoká u Mělníka 2004
Ivan Shaklein Nupaky 2005
Petr Derka Praha 2007
Vítězslav Pivoňka Čerčany 2003
Mikuláš Janoušek praha 1 2005
Matěj Mandys Praha 2002
Bogdan Stepanchuk Praha 5 2005
Petr Jirotka Kladno 2007
Daniel Dlouhý Ostrov 2004
TYLER KNOX Jesenice 2005
Danny Chludil Praha 10 2006
František Netušil praha 1 2007
Martin Gut Praha 11 Háje 2007
santiago kytnar praha 3 2005
Martin Švec Praha 4 2006
Pavel Voňka Praha 10 2007
matouš mráz praha 4 2006
Patrik Hajtol Praha 2009
Artem Potapov Praha 2004
Alex Dubiel Jílové u Prahy 2003
Oliver Vaňha Bašť 2009
Adam Prichodko Teptin 2007
Ivan Volodin Praha 2008
Max Pšenička Pitkovice 2007
Václav Hřídel Praha15 2005
Damian Kadlec Tanvald 2006
Filip Mošanský Jesenice 2008
Filip Rejhon Praha 3 2008
Lukáš Karas Praha 10 - Hostivař 2006
Jiří Pellant Kladno 2007
Nicolas Wolf Praha 9 2006
Čermák Matěj praha 10 2007
Martin Klička Praha 5 2005
Adam Ličko Lysá nad Labem 2007
Artur Matějovský Praha 9 2007
Ondŕej Krajsa Praha 5 2003
Václav Nestrašil Černošice 2007
Patrik Kučera Praha 2005
Maty a Tada Lintner Praha 2007,2010
Bohumír Jeřábek Praha-Zbraslav 2006
Ondřej Tykal Struhařov 2007
Lukas Škába Praha10 2008
Ondřej Hulej Velké Popovice 2005
Danil Kolupaev Rudna 2009
Tobias Krämer Praha 6 1998
František Lukšan Příbram VII 2008
Maxim Šadrin Praha 2007
Jan Žatecký Praha 5 2008
Jan Hloušek Praha 10 2006
pavel martinu hermanova hut 2007
Kvido Novák Praha 5 2009
David Lokaj Vestec 2007
Filip Vávra Praha 10-Strašnice 2006
Janko Chovan Praha 4 2007
Filip Rozsypal Praha 4 2007
Jiří Papík Kamenný Přívoz 2008
Tobiáš Tichý Praha5 2007
Vojtěch Fišárek Praha 1 2009
Alexis Sloup Praha 4 2008
Matěj Krejčí Dolní Břežany 2006
Josef Marák Marák praha 2008
David Marek Praha 6 2007
Štěpán Hromas PRAHA 4 2006
Michal Horníček Praha 10 2007
jakub samec Jesenice-Zdiměřice 2008
Milan Golecky Praha 4 2009
Daniel Krechler Praha 2009
Vojta Kadleček Praha 10 2007
Tomáš Procházka Čelákovice 2007
Daniel Skyba Praha 2008
Tomáš Kubín Turnov 2007
Ondřej Hubinka Zdiměřice 2006
Martin Heran Praha 8 2008
Pavel Chmurovič Bardejov 2008
Matěj Palata Mnichovice City 2006
David Forejt Praha 10 2008
Ján Boldiš Praha 10 2008
Jan Doležal Dobřejovice 2008
Richard Chmurovič Bardejov 2007
Adam Feix Praha 2005
David Francl Praha 4 2008
Šimon Janoušek Dolní Břežany 2009
Filip Žák Praha4 2007
Petr Gruber Jevany 2009
Lukáš Hess Praha 2008
Martin Stejskal Praha 3 2008
Tadeáš Duda Praha 10 2006
karel sander praha 2006
Adam Keller Praha 10 2008
Rostislav Reich Praha 4 2009
Šimon Vymazal Praha 5 2010
Nathan Šorf Praha 2008
Martin Procházka Zdiby 2008
David Míšek Praha 4 2008
Martin Pěček Soběslav 2006
Jakub Cikhart Praha 9 2008
Alex Spálenka Tábor 2007
Martin Špaňo Praha 10 2008
Viktor Šámal Praha 10 2007
Artur Amoev Praha 5 2009
Ondřej Semorád Kladno 2007
Mikuláš Pokorný Praha 10 2010
Patrik Steiner Praha 9 2008
Robert Juřica Praha 2009
Josef Tomáš Praha 2010
Jan Dvořák Týnec nad Sázavou 2009
Filip Dolezel Praha 9 2010
Ondřej Albrecht Praha 4 2009
David Krcal Praha 2007
David Eisler Praha 17 2010
Tomas Sedlacek tuchomerice 2007
oliver nejčev praha 2010
Eliáš Zenkl Praha 1 2010
Jakub Švec Praha 4 2009
Richard Bína Praha 4 2008
Tobiáš Kalivoda Praha 2009
Petr Kubín Turnov 2009
Alex Hajdúch Praha 8 2010
Albert Janouš Praha 5 2008
Alex Rejman Praha 4 2010
Tomas Kocab Vlasim 2009
Martin Koudela Praha 2009
German Bočkor Praha 5 2008
Jan Benýšek Praha 4 CHodov 2009
Patrik Hlušička Praha 10 2009
Michal Žižka Senohraby 2007
Jan Wozniak Praha 4 2008
Ondřej Novotný Praha 10 KOLOVRATY 2010
Martin Vymazal Praha 5 2008
Patrik Ábel Hostivice 2009
Tomáš Bouček Vlašim 2007
Jan Mesár Jesenice 2009
Jiří Kovář Kladno 2009
Kryštof Prokop Praha 2010
Matěj Dvorský Praha 5 2009
Pavel Malacha Praha 10 2009
Jan Malacha Praha 10 2009
Tomáš Krucký Vlašim 2008
Ondřej Krucký Vlašim 2006
Radoslav Cichoň Praha 5 2007
Viktor Cichoň Praha 5 2008
Tomáš Poletín Praha 5 2007
Jan Smrž Benešov 2006
Jakub Smrž Benešov 2008
Ondřej Stejskal Praha 2009
Matyas Vanko kaliste 2007
Daniel Hajnalij Praha 9 2008
Kristián Nerud Praha 7 2007
František Zvěřina Lysá nad Labem 2006
Marek Baure Praha 10 2007
Tadeaš Trachta Březová 2007
Matyáš Bohatý Břeclav 2006
Robin Marhoun Praha 10 - Štěrboholy 2008
Denis Trachta Březová 2009
Vladislav Dykast Praha 2008
Denis Zeithaml Praha 5 2006
Matyáš Kucer Praha 4 2010
Šimon Diviš Praha 7 2007
Láďa Vaněk Senohraby 2009
Erik Mácha Praha 5 2008
Adam Tábor Praha 10 2010
Jakub Pavlíček Husinec-Řež 2009
Dominik Kolář Jílové u Prahy 28.11.2010
Marek Veber Velké Popovice 2009
Jan Stolz Praha 2 2010
David Plzák Chyne 2009
Zdeněk Obst Praha 3 2009
Andrej Bukovskij Praha 2008
Tomáš Hron Praha 10 2009
Mikhail Korovičev Praha 2008
Jury Alexandrov Nupaky 2009
Max Čížek Jesenice 2010
Fedor Halecky Praha 10 2008
Miloš Kutlák Holubice 2009
Jan Valenta Kamenice-Nová Hospoda 2007
Adolf Zub Pohoří-Skalsko 2009
Hynek 2006 Velké Popovice Theodor
Marek Licek Ondřejov 2009
Mattias Ris Zdiměřice 2008
Lukáš Houdek Horoměřice 2009
Filip Houdek Horoměřice 2007
Josef Pavel Praha 10 2010
Jiří Weber Příbram 2007
Tobík Heřman kostelec nad černými lesy 2009
Patrick Strnad Dolní Břežany 2011
Denis Čumpelík Praha 4 2008
Christian Laban Praha 2009
Adam Anděl Praha 8 2007
Alexandr Lokvenc Praha 15 2010
Kristýna Zajíčková Praha 9 2008
David Francl Praha 4 2008
Tobias Maly Zelivec 2008
Viktor Šámal Praha 10 2007
Matěj Josef Ehl Jablonné nad Orlicí 2011
Lukáš Vavák Litoměřice 2009
Vojtěch Pípla Praha 10 2010
Jindřich Jaroš Praha 2008
Michael Boguslavsky Jesenice 2010
Jan Douda Praha 2010
Vojta Oplt Praha 10 2010
Samuel Císařík Sulice-Hlubočinka 2008
Julius Čerňák Rakovník 2010
Miroslav Hurba Praha 5 2007
Vojtěch Duda Praha 2009
Štěpán Jordan Nupaky 2010
Vit Dvořák Týnec nad Sázavou 2007
Adam Petrášek Nespeky 2009
Filip Lukavec Velke Popovice 2007
Václav Votava Vestec 2010
Jakub Slovak Praha 2008
Marek Šlechta Praha 6 2009
Manfred Pek Praha 2009
Aleš Vostarek Praha 10 2010
Ondra Oplt Praha 10 2010
Matyáš Kobrle Roztoky 2009
Adam Pavlica Praha 5 2007
Petr Kovařík Praha 4 2011
Matěj Diviš Praha 3 2009
Matyáš Urbančík Praha Řepy 2010
Daniel Kurbatov Velké Popovice 2011
Filip Ličko Lysá nad Labem 2011
Jáchym Kincl Vonoklasy 2009
David Januš Praha 2008
Matyas Chrpa Praha 10 2008
Jakub Krátký Praha 4 - Písnice 2010
Tomáš Havelec Zdiměřice 2009
Sebastian Maly Zelivec 2011
Irena Svobodova Praha 4 2007
Teodor Horký Voznice 2008
Vašek Dykast Praha 2011
Tomáš Varhaník 25724 2011
Maxmilián Majer Příbram 2008
Tomáš Nulíček Praha 6 2010
Nikita Kuzin Praha 2011
Adam Šimůnek Praha 10 2010
Mikuláš Holub Kostelec nad Černými lesy 2010
Matěj Rákos Pletený újezd 2009
Vilém Hartman Popovičky 2009
Lukáš Kroupa Třemblat 2009
Matias Jachim Nupaky 2009
Maxim Zmuda Kamenice 2009
Dominik Flossmann Černošice 2010
Uladzislau Šydlouski Praha 2011
Markus Mundinger Horni Jircany 2010
Dominik Peterka Praha 2011
Luke Svoboda Humpolec 2010
Vojta Václavů Velké Popovice 2008
Jakub Suchomel Praha 10, Strašnice 2009
František Homolka Praha 2011
Jan Jaeger Cercany 2010
Petr Hörnig Benešov 2009
Adam Jalovecký Vlašim 2009
Denis Dusek Ricany 2008
Petr Šrejma Kácov 2007
Jakub Šrejma Kácov 2011
Jakub Diviš Praha 3 2011
Vojtech Kos Praha 6 2011
Ales Doubek Praha 4 2011
Samuel Kohn Mnichovice 2009
Daniel Kohn Mnichovice 2010
Jan Vítek Česká Rybná 2009
Jiří Marquis Kalemba Praha 2009
Tomáš Gašpar Mníšek pod Brdy 2011
Eliáš Plaček Dolní Břežany 2011
Lukáš Kratochvíla Praha 2010
Miroslav Mrázek Rakovník 2011
Nikolas Mikeš Praha 2010
Patrik Bečvařík Praha 2011
Vojtěch Jiroušek Rakovník 2008
Radek Šimka Kounov 2009
Samuel Šimka Hořesedly 2011
Adam Cafourek Jirny 2009
Mikulas Koranda Praha 7 2009
Devran Ali Praha 2010
Vojtěch Želivsky Vlašim 2009
Petr Cibulka Cibulka Hradec Králové 16 2009
Matěj Vlk Tlustovousy 2009
Karel Šimůnek Šimůnek Psáry 2011
Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
říjen 2017 »
PUSČPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Časový rozpis pro 24.10.2017
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Michal Čičala detail
Josef Babuněk detail
Uladzislau Šydlouski detail
Daniel Fučík detail
Karel Šimůnek Šimůnek detail
Pavel Horák detail
Michal Aleko detail
Jan Dancinger detail
Petr Janovský detail
Konstantin Sedko detail
Počet hráčů celkem: 1539